Bretoniškas mangų ir aviečių pyragas

Vidutinis 15 Ingridientai
Recepto autorius
Ali Gadžijevas
Spausdinti

Jums reikės:

Tešlai:

Kremui:

Įdarui:

  • 400 g šaldytų mangų
  • 200 g šaldytų aviečių

Dekoravimui:

Kaip gaminti?

Elektriniame kombaine arba rankomis išsukti kambario temperatūros sviestą kartu su cukrumi iki vientisos purios masės. Įberti druskos, sudėti kiaušinių trynius ir permaišyti iki vientisos masės. Tada suberti miltus ir kepimo miltelius. Vėl viską gerai išmaišyti. Gautą tešlą plonu lakštu suvynioti į maistinę plėvelę ir padėti valandai į šaldytuvą.

Kremui skirtą kambario temperatūros sviestą, migdolų miltus ir cukraus pudrą sumalti elektriniame smulkintuve iki trupinių masės. Įmušti kiaušinius ir permaišyti iki vientisos masės. Tada Suberti kukurūzų krakmolą, vėl permaišyti ir supilti grietinėlę. Dar kartą išmaišyti iki vientisos kreminės masės.

Atšalusią tešlą iškočioti iki 1 cm storio lakšto. Juo tolygiai iškloti kepimo formos dugną ir kraštus. Tešlos likučius padėti 10 minučių į šaldiklį. Į tešla išklotą kepimo formą įpilti pusę kreminės masės, sudėti sumaišytus šaldytų mangų kubelius ir avietes, užpilti likusia kreminės masės dalimi. Ant viršaus burokine tarka užtarkuoti sustingusį tešlos likutį ir tolygiai paskirstyti, kad uždengtų visus tarpelius.

Pyragą įdėti į iki 180°C įkaitintą orkaitę, uždaryti ir iš karto sumažinti temperatūrą iki 160°C. Kepti 1 valandą 30 minučių. Iškepusį šiek tiek atvėsinti ir tik tada išimti iš kepimo formos.

Prieš patiekiant dekoruoti šviežiomis uogomis, mėtos lapeliais ir pabarstyti netirpia cukraus pudra.

Skanaus!

Naudojama įranga: Electrolux garinė orkaitė